Free cookie consent management tool by TermsFeed Alpha Alpha Beta Peel | Circadia

Alpha Alpha Beta Peel

Aankopen als Circadia partner?

Alpha Alpha Beta Peel

Deze milde peeling gebruikt een unieke mix van alfa- en bèta-hydroxyzuren om de huid te verhelderen, zuiveren en hydrateren, zonder vervelling of hersteltijd.

Inhoud

 PEG-400, Lactic Acid, Mandelic Acid, and Salicylic Acid

Kenmerken & Voordelen

  • Verheldert pigmentatie veroorzaakt door acne, melasma of door de zon beschadigde huid

  • Stimuleert de celvernieuwing

  • Antibacterieel, hydraterend, zuiverend (uitstekend bij verstoppingen)

  • Verbetert de huidstructuur

  • Geen vervelling, geen hersteltijd

Huidtype indicaties

Hyperpigmentatie, UV-schade, verstopte huid, fijne lijntjes en rimpels, gedehydrateerde huid.

Gebruiksadvies

Reiniging:

  1. Voorreiniging met Vitamin Veil Cleanser: reinig met cirkelvormige bewegingen en spoel grondig af.

  2. Reiniging met Lipid Replacing Cleansing Gel: reinig met cirkelvormige bewegingen, spoel grondig af en dep de huid droog.

  3. Breng met een wattenstaafje een dun laagje vaseline aan op de lippen en de nasolabiale plooi.

  4. Controleer de huid onder de loeplamp en let op eventuele onregelmatigheden die tijdens de eerste beoordeling door make-up verborgen waren.

Behandeling:

  1. Doseer 3 ml peelingoplossing in een doseerbeker.

  2. Geef de cliënt een handventilator om vast te houden en op het gezicht te richten.

  3. Gebruik een 4x4 watje of een waaierkwast, doop voorzichtig in de oplossing en verwijder overtollig product langs de rand van het bekertje. Breng één laag aan, sectie voor sectie, beginnend op het voorhoofd, daarna wangen, neus, kin en eindigend met de bovenlip.

  4. Laat 5 tot 20 minuten inwerken. De tijd varieert afhankelijk van de ervaring met deze behandeling, de huidconditie van de cliënt en de reactie van de huid.

  5. Verwijder de peelingoplossing voorzichtig met een zachte 4x4 gaas.

  6. Houd de ogen bedekt en vernevel 5 tot 6 sprays pK Peel Neutralizing Spray over het gezicht, zodat het behandelde gebied volledig bedekt is.

Ingredienten

30% Melkzuur AHA’s zijn keratolytisch en staan bekend om het stimuleren van GAG’s (glycosaminoglycanen). Melkzuur hydrateert de huid, biedt exfoliërende voordelen en zorgt voor een egalere teint en textuur. 

10% Mandelzuur Antibacterieel, verhelderend, met name effectief bij melasma en ochronose. 

2% Salicylzuur Lipofiel, waardoor het kan doordringen in talg in de haarfollikel en de poriën kan exfoliëren. Werkt ontstekingsremmend. 

Inschrijven Nieuwsbrief

Zo word je altijd als eerste op de hoogte gebracht van ons laatste nieuws, updates, jobs, tips & promoties. Stay UP-TO-DATE!

Hoe kunnen wij u helpen?

Wij antwoorden graag op al uw vragen.
​​​​​​​Heeft u graag meer informatie? Neem dan contact met ons op.